Aknagraafika

Pilkupüüdvad digitrükis valmivad pildid akendele. Materjal saab olla ka perforeeritud ehk läbipaistev, et klient saaks aknapinnad muuta suureformaadiliseks reklaampinnaks. Pakume erinevaid aknagraafika lahendusi alates lihtsatest tekstidest ja lõpetades üleni katvate reklaampindadega. Kõrgkvaliteetsed masinad lubavad meil teostada spetsiaalseid lahendusi vastavalt kliendi soovile.

 

Aknagraafika ja siltide lahendused:

Digitaalsed laiformaat pildid – Täisvärvides digitaaltrükised erinevatele kleebismaterjalidele, mis üldjuhul blokeerivad valgust. Antud aknagraafikad võivad katta terve aknapaneeli või olla profiili lõigatud, et katta osa sellest.

 

Läbipaistev  “One Way Vision“ graafika –  Perforeeritud vinüülkleebised, mis võimaldavad ühepoolset läbipaistvust. Sellised kleebised lubavad näha aknast välja, kuid väljast sissepoole näha ei ole võimalik, pakkudes nii võimaluse ruumi valgustamiseks kui ka privaatsuseks.

 

Kontuurlõikega tähed või graafika – Kvaliteetsed ja lihtsasti paigaldatavad tähed ja kujundid kliendi valikul, mis võimaldavad sõnumit edasi anda piiramatute võimalustega.

Sarnased tooted:

ikonos-estu-11window-lettering
kleebisedplottered-stickers
ikonos-estu-3plakatai2

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teema

Teade