Kleebised

Pakume eritüüpi paberi- ja vinüülkleebiseid. Põhilised kleebised, mida valmistame on järgmised:

  • Lihtsad ruudukujulised kleebised (lõigatuna eraldi kleebisteks). Kõige lihtsam ja soodsam kleebiste tüüp, mida on võimalik trükkida nii paberile kui ka vinüülile. Üdljuhul kasutatakse neid etikettidena, hinnasiltidena või mõne muu informatiivse trükisena. Hinnapäringuks võtke meiega ühendust.
  • Erikujulised(väljalõigatud) kleebised. Atraktiivsed ja lihtsasti kasutatavad kleebised, mis trükitakse A3 lehtedele(digitrükis) ja suurematele lehtedele(laiformaattrükis). Kleebiseid on võimalik valmistada nii paberist, kui vinüülist ja soovitud kujuga. Erikujuliste kleebiste eeliseks ruudukujuliste kleebiste ees on see, et neid on lehtede pealt lihtsam kätte saada(ruudukujuliste kleebiste puhul tuleb iga kleebise tagune eemaldada eraldi). Antud kleebiseid on võimalik valmistada ükskõik millise kujuga, alates 5x5mm kuni 50x100cm. Hinnapäringuks võtke meiega ühendust.
  • Tekstikleebised(tähed akendele) on väga populaarsed kasutamiseks vaateakendel või sõidukitel. Kleebised valmistatakse, lõigates ühevärvilisest PVC materjalist vajalikud kujundid välja ning eemaldades taust. Tekstikleebised on valmis paigaldamiseks akendele, metallile või muule siledale pinnale. Loe lisa…(vajuta siia)
  • Aknagraafika on suureformaadilised kleebiseid, mida kasutatakse poodide ja kontorite akendel, et püüda mööduvate klientide tähelepanu. Üldjuhul on kleebised prinditud(sisaldades logo, teksti, pilte) ja katavad täielikult või suure osa aknast. Loe lisa…(vajuta siia)

Kleebiseid trükitakse kahel erineval masinal. Väikeste kleebiste puhul, mis vajavad kõrge resolutsiooniga trükkimist, kasutame digitaaltrükimasinat, suurte ja vähemate detailidega kleebiste tarbeks kasutame laiformaatprinterit. Paberkleebiseid on võimalik trükkida ainult digitaalsel trükimasinal. PVC ehk vinüülkleebiseid saab printida nii digitaalsel- kui ka laiformaatprinteril. Paberkleebised on üldjuhul kõige soodsam valik, kuid need ei ole veekindlad, seega mõeldud kasutamiseks pigem sisetingimustes. PVC on plastik, mis on veekindel. Kui soovite teada, milline kleebis on Teie jaoks sobivaim, võtke meiega ühendust ning leiame vastavalt Teie soovidele lahenduse. Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust aadressil info@promoprint.ee või kasutades allolevat tellimisvormi

laiformaattrukkwindow-graphics
ikonos-estu-11window-lettering
magnetilised-sildidmagnetic-signs
estuwindow-graphics

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Teema

Teade